Kayseri Sunny Servisi

Kayseri’de en hızlı ve güvenilir Sunny servisi hizmeti için şimdi bizimle iletişime geçin!

0850 241 18 87

Kayseri Sunny Teknik Servis

Kayseri’de bulunan Sunny marka cihazlarınızda oluşabilecek arızalar için Kayseri Sunny Teknik Servisi olarak hizmetinizdeyiz. Sunny marka cihazlarınızın sorunlarıyla ilgili her türlü tamir, bakım ve montaj işlemleri için tecrübeli ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

0850 241 18 87

Sunny Teknik Servis Güvencesi

Sunny Teknik Servis olarak, müşterilerimize en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Sunny marka cihazlarınızın sorunlarına en kısa sürede ve en uygun çözümlerle cevap vererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz.

0850 241 18 87

Sunny Profesyonel Servis

Kayseri Sunny Teknik Servisi olarak, Sunny marka cihazlarınızın tamir, bakım ve montaj işlemleri için en iyi hizmeti sunmaktayız. Deneyimli teknisyenlerimiz, orijinal yedek parçaları ve en son teknolojik ekipmanları kullanarak, cihazlarınızın sorunlarını en kısa sürede çözmekteyiz.

0850 241 18 87

Sunny Teknik Servis Hizmetleri

Sunny marka cihazlarınızın sorunlarıyla ilgili olarak, Sunny Teknik Servis olarak birçok farklı hizmet sunmaktayız. Bu hizmetler şunları içermektedir:

  1. Sunny Tamir Hizmetleri: Sunny marka cihazlarınızın her türlü sorununa yönelik olarak, deneyimli teknisyenlerimiz tarafından en hızlı ve en doğru şekilde çözüm sağlanmaktadır. Sunny cihazlarınızın her türlü sorunu ile ilgili olarak, tamir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  2. Sunny Bakım Hizmetleri: Sunny marka cihazlarınızın sağlıklı bir şekilde çalışması için, düzenli olarak bakıma ihtiyaçları vardır. Sunny Teknik Servis olarak, cihazlarınızın düzenli bakım işlemlerini yaparak, daha sağlıklı ve uzun ömürlü çalışmalarını sağlıyoruz.

  3. Sunny Montaj Hizmetleri: Yeni satın aldığınız Sunny marka cihazlarınızın kurulum işlemleri için, profesyonel bir teknik servis hizmeti almanız gerekmektedir. Sunny Teknik Servis olarak, cihazlarınızın doğru şekilde montajını yapıyoruz.

Kayseri’nin En Güvenilir

Sunny Beyaz Eşya Servisi

0850 241 18 87

Müşteri Yorumları

973+ Müşteride 4.98/5 Memnuniyet Oranı!

Siz de şimdi mutlu müşterilerimiz arasına katılın!

Bulaşık makinemiz bozulduğunda aradık ve aynı gün içinde evimize gelip sorunu çözdüler. Servis teknisyeni oldukça profesyonel ve saygılıydı. Kesinlikle tavsiye ederim, başka bir beyaz eşya servisi aramak zorunda kalmayacaksınız! 

Cansu Özcan / Ev Hanımı

Buzdolabım bozulduğu için beyaz eşya servisine ihtiyacım vardı, google aramasından sonra ulaştığım servis destek ekibi çok hızlı bir şekilde evimize gelerek yerinde tamir yaptılar. Çok da uygun fiyatlıydı, herkese tavsiye ederim.

Neriman Yılmaz / Öğretmen

Emektar çamaşır makinemiz artık çalışırken öne doğru gitmeye başlamıştı, ve ufak tefek de sesler çıkarıyordu. Oğlum bu arkadaşlara ulaştı. Çamaşır makinemizi tamir ettirdik, memnun kaldık, teşekkürler.  

Hatice Çakır / Ev Hanımı

Beyaz Eşya Servis Bölgeleri

Beyaz Eşya Servis Sürecimiz

En sevdiğiniz beyaz eşyalarınızı onarırken izlediğimiz 4 adımlı profesyonel servis süreci.

İlk Görüşme & Planlama

Telefonla ilk görüşmemizde profesyonel ekibimiz sizi dinleyerek şikayetlerinizi anlar ve çözüm için en uygun zamanda yerinize gelmek için sizinle planlama yapar.

Yerinde Keşif Hizmeti

Size söz verdiğimiz zamanda yerinizi ziyaret ederek Beyaz Eşyalarınızda arıza tespit çalışmalarımıza başlarız. Profesyonel Ekibimiz Beyaz Eşyalarınızı inceleyerek problemleri tespit eder. Uzmanlarımız sadece arızalı parçalar için değişim yapar, çalışan hiç bir yerde değişiklik yapılmaz bu sayede size çok daha uygun fiyat verebiliyoruz.

Arıza Tamir & Onarım Çözümü

Sektörde onlarca yıllık deneyime sahip profesyonel ekibimiz, binlerce beyaz eşya arızası çözdüğü için beyaz eşyalarınızı en hızlı şekilde tamir ediyor. Çünkü Beyaz Eşyalarınızın sizin için ne kadar kıymetli olduğunu çok iyi biliyoruz ve size onları en kısa sürede teslim etmek istiyoruz. Servis Destek Ekibimiz sadece gerekli durumlarda parça değişimi yapar ve bu değişimlerde daima orijinal parça kullanır. Arıza onarım süreci arıza durumuna göre değişebilmekle birlikte ortalama 1-3 günü içerisinde tüm sorunlarınızı çözüyoruz.

Teslimat & Ödeme

Arızaları onardıktan sonra Beyaz Eşyalarınızı aldığımız yere teslim ediyoruz ve sorununuzu çözdükten sonra ödememizi alıyoruz.

Buz Dolabı

Buzdolabı cihazlarınızın sorunlarına yönelik olarak, deneyimli teknisyenlerimiz tarafından en hızlı ve en doğru şekilde çözüm sağlamaktayız.

Hemen Randevu Alın

Çamaşır Makinesi

Çamaşır Makinesi cihazlarınızın sorunlarına yönelik olarak, deneyimli teknisyenlerimiz tarafından en hızlı ve en doğru şekilde çözüm sağlamaktayız.

Hemen Randevu Alın

Bulaşık Makinesi

Bulaşık Makinesi cihazlarınızın sorunlarına yönelik olarak, deneyimli teknisyenlerimiz tarafından en hızlı ve en doğru şekilde çözüm sağlamaktayız.

Hemen Randevu Alın

Televizyon

Televizyon cihazlarınızın sorunlarına yönelik olarak, deneyimli teknisyenlerimiz tarafından en hızlı ve en doğru şekilde çözüm sağlamaktayız.

Hemen Randevu Alın

Fırın

Fırın cihazlarınızın sorunlarına yönelik olarak, deneyimli teknisyenlerimiz tarafından en hızlı ve en doğru şekilde çözüm sağlamaktayız.

Hemen Randevu Alın
Kayseri’nin En Güvenilir

Sunny Beyaz Eşya Servisi

0850 241 18 87

Servis Verdiğimiz Beyaz Eşya Markaları

Servis ihtiyacınız olan markanın üzerine tıklayarak kolayca ilgili profesyonellerle iletişime geçebilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz.