Kayseri Indesit Servisi

Kayseri’de en hızlı ve güvenilir Indesit servisi hizmeti için şimdi bizimle iletişime geçin!

0850 241 18 87

Kayseri Arçelik Teknik Servis

Indesit marka cihazlarınızın tamir, bakım ve montaj işlemleri için Kayseri Indesit Teknik Servisi olarak hizmetinizdeyiz. Indesit marka cihazlarınızın sorunlarına yönelik olarak, deneyimli ve uzman kadromuzla en iyi hizmeti sunuyoruz.

0850 241 18 87

Indesit Teknik Servis Güvencesi

Kayseri Indesit Teknik Servisi olarak, müşterilerimize en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Indesit marka cihazlarınızın sorunlarına en kısa sürede ve en uygun çözümlerle cevap vererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz.

0850 241 18 87

Profesyonel Destek Ekip

Indesit Teknik Servis olarak, profesyonel ekibimizle cihazlarınızın sorunlarını çözmek için en iyi ekipmanları kullanıyoruz ve orijinal yedek parçaları tercih ediyoruz. Bu, cihazlarınızın daha uzun ömürlü olmasını ve daha iyi çalışmasını sağlar.

0850 241 18 87

Indesit Teknik Servis Hizmetleri

Kayseri Indesit Teknik Servisi olarak, Indesit marka cihazlarınızın sorunlarına yönelik olarak çeşitli hizmetler sunuyoruz. Bu hizmetler şunları içermektedir:

  1. Indesit Tamir Hizmetleri: Indesit marka cihazlarınızın her türlü sorununa yönelik olarak, deneyimli teknisyenlerimiz tarafından en hızlı ve en doğru şekilde çözüm sağlanmaktadır. Indesit cihazlarınızın her türlü sorunu ile ilgili olarak, tamir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  2. Indesit Bakım Hizmetleri: Indesit marka cihazlarınızın sağlıklı bir şekilde çalışması için, düzenli olarak bakıma ihtiyaçları vardır. Kayseri Indesit Teknik Servisi olarak, cihazlarınızın düzenli bakım işlemlerini yaparak, daha sağlıklı ve uzun ömürlü çalışmalarını sağlıyoruz.

  3. Indesit Montaj Hizmetleri: Yeni satın aldığınız Indesit marka cihazlarınızın kurulum işlemleri için, profesyonel bir teknik servis hizmeti almanız gerekmektedir. Kayseri Indesit Teknik Servisi olarak, cihazlarınızın doğru şekilde montajını yapıyoruz.

Kayseri’nin En Güvenilir

Indesit Beyaz Eşya Servisi

0850 241 18 87

Müşteri Yorumları

973+ Müşteride 4.98/5 Memnuniyet Oranı!

Siz de şimdi mutlu müşterilerimiz arasına katılın!

Bulaşık makinemiz bozulduğunda aradık ve aynı gün içinde evimize gelip sorunu çözdüler. Servis teknisyeni oldukça profesyonel ve saygılıydı. Kesinlikle tavsiye ederim, başka bir beyaz eşya servisi aramak zorunda kalmayacaksınız! 

Cansu Özcan / Ev Hanımı

Buzdolabım bozulduğu için beyaz eşya servisine ihtiyacım vardı, google aramasından sonra ulaştığım servis destek ekibi çok hızlı bir şekilde evimize gelerek yerinde tamir yaptılar. Çok da uygun fiyatlıydı, herkese tavsiye ederim.

Neriman Yılmaz / Öğretmen

Emektar çamaşır makinemiz artık çalışırken öne doğru gitmeye başlamıştı, ve ufak tefek de sesler çıkarıyordu. Oğlum bu arkadaşlara ulaştı. Çamaşır makinemizi tamir ettirdik, memnun kaldık, teşekkürler.  

Hatice Çakır / Ev Hanımı

Beyaz Eşya Servis Bölgeleri

Beyaz Eşya Servis Sürecimiz

En sevdiğiniz beyaz eşyalarınızı onarırken izlediğimiz 4 adımlı profesyonel servis süreci.

İlk Görüşme & Planlama

Telefonla ilk görüşmemizde profesyonel ekibimiz sizi dinleyerek şikayetlerinizi anlar ve çözüm için en uygun zamanda yerinize gelmek için sizinle planlama yapar.

Yerinde Keşif Hizmeti

Size söz verdiğimiz zamanda yerinizi ziyaret ederek Beyaz Eşyalarınızda arıza tespit çalışmalarımıza başlarız. Profesyonel Ekibimiz Beyaz Eşyalarınızı inceleyerek problemleri tespit eder. Uzmanlarımız sadece arızalı parçalar için değişim yapar, çalışan hiç bir yerde değişiklik yapılmaz bu sayede size çok daha uygun fiyat verebiliyoruz.

Arıza Tamir & Onarım Çözümü

Sektörde onlarca yıllık deneyime sahip profesyonel ekibimiz, binlerce beyaz eşya arızası çözdüğü için beyaz eşyalarınızı en hızlı şekilde tamir ediyor. Çünkü Beyaz Eşyalarınızın sizin için ne kadar kıymetli olduğunu çok iyi biliyoruz ve size onları en kısa sürede teslim etmek istiyoruz. Servis Destek Ekibimiz sadece gerekli durumlarda parça değişimi yapar ve bu değişimlerde daima orijinal parça kullanır. Arıza onarım süreci arıza durumuna göre değişebilmekle birlikte ortalama 1-3 günü içerisinde tüm sorunlarınızı çözüyoruz.

Teslimat & Ödeme

Arızaları onardıktan sonra Beyaz Eşyalarınızı aldığımız yere teslim ediyoruz ve sorununuzu çözdükten sonra ödememizi alıyoruz.

Buz Dolabı

Buzdolabı cihazlarınızın sorunlarına yönelik olarak, deneyimli teknisyenlerimiz tarafından en hızlı ve en doğru şekilde çözüm sağlamaktayız.

Hemen Randevu Alın

Çamaşır Makinesi

Çamaşır Makinesi cihazlarınızın sorunlarına yönelik olarak, deneyimli teknisyenlerimiz tarafından en hızlı ve en doğru şekilde çözüm sağlamaktayız.

Hemen Randevu Alın

Bulaşık Makinesi

Bulaşık Makinesi cihazlarınızın sorunlarına yönelik olarak, deneyimli teknisyenlerimiz tarafından en hızlı ve en doğru şekilde çözüm sağlamaktayız.

Hemen Randevu Alın

Televizyon

Televizyon cihazlarınızın sorunlarına yönelik olarak, deneyimli teknisyenlerimiz tarafından en hızlı ve en doğru şekilde çözüm sağlamaktayız.

Hemen Randevu Alın

Fırın

Fırın cihazlarınızın sorunlarına yönelik olarak, deneyimli teknisyenlerimiz tarafından en hızlı ve en doğru şekilde çözüm sağlamaktayız.

Hemen Randevu Alın
Kayseri’nin En Güvenilir

Indesit Beyaz Eşya Servisi

0850 241 18 87

Servis Verdiğimiz Beyaz Eşya Markaları

Servis ihtiyacınız olan markanın üzerine tıklayarak kolayca ilgili profesyonellerle iletişime geçebilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz.